02 marca

Zgłoszenie zbiórki elektrośmieci

W związku z dużym zainteresowaniem szkół organizacją zbiórki elektrośmieci, w ramach programu „Moje miasto bez elektrośmieci”, zwracamy się z uprzejmą prośbą o ustalenie i przekazanie nam szczegółów dotyczących tej inicjatywy. Mając na uwadze, jak najlepszą organizację odbioru zebranych elektrośmieci prosimy o przekazanie nam terminu zbiórki najpóźniej na 21 dni przed jej realizacją. Do informacji dołączamy [button text="formularz zgłoszeniowy" link="https://www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl/wp-content/uploads/2012/03/MMBE_formularz_0603.jpg"] , który należy wypełnić i przesłać zwrotnie faxem pod numer (22) 885 60 99. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod adresem mailowym szkola@mmbe.pl lub pod numerem telefonu 502 78 79 00.  


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.